Национална инициатива „БЪДЕЩЕТО НА ПЪТЯ“

Благодарим на всички училища и детски градини, които прегърнаха инициативата „БЪДЕЩЕТО НА ПЪТЯ“! С огромна радост и признателност споделяме материалите, които получихме от училища и детски градини от цялата страна, включили се в инициативата „БЪДЕЩЕТО НА ПЪТЯ“ – кампания, чрез която учениците се превръщат в истински посланици на безопасността на движението по пътищата. На 1 юни – Деня на детето,

Read More